Tootmisohje

Kellavere-Veskimäe liivakarjääris kaevandatakse 0-8 ehitusliiva. See ehitusliiv saadakse liivakarjääris sõelumise teel 12mm sõelaga. Liivakarjääri ehitusliiva kaevandatakse vastavalt kaevandusplaanile. Ehitusliiva omadusi kontrollitakse vastavalt katseplaanile, et ehitusliiv vastaks toimivusdeklaratsioonis defineeritud omadustele. Ehitusliiva hind tellijale sõltub nii kogusest kui ka transpordivajadusest. Ehitusliiva müük E-R 08.00-17.00 välja arvatud talvisel perioodil.

Kellavere-Veskimäe liivakarjääris kaevandatakse 0-16 täiteliiva. See täiteliiv saadakse liivakarjääris sõelumise teel 32mm sõelaga. Liivakarjääri täiteliiva kaevandatakse vastavalt kaevandusplaanile. Täiteliiva omadusi kontrollitakse vastavalt katseplaanile, et täiteliiv vastaks toimivusdeklaratsioonis defineeritud omadustele. Täiteliiva hind tellijale sõltub nii kogusest kui ka transpordivajadusest. Täiteliiva müük E-R 08.00-17.00 välja arvatud talvisel perioodil.

Kellavere-Veskimäe liivakarjääris kaevandatakse kruusa 0-90. See kruus saadakse liivakarjääris sõelumise teel 125mm sõelaga. Liivakarjääri kruusa kaevandatakse vastavalt kaevandusplaanile. Kruusa omadusi kontrollitakse vastavalt katseplaanile, et kruus vastaks toimivusdeklaratsioonis defineeritud omadustele. Kruusa hind tellijale sõltub nii kogusest kui ka transpordivajadusest. Kruusa müük E-R 08.00-17.00 välja arvatud talvisel perioodil.

Kellavere-Veskimäe liivakarjääris toodetakse sõelutud 16-32 kruusa . See kruus saadakse liivakarjääris sõelumise teel 16mm ja 32mm sõelaga. Liivakarjääri kruusa kaevandatakse vastavalt kaevandusplaanile. Kruusa omadusi kontrollitakse vastavalt katseplaanile. Kruusa hind tellijale sõltub nii kogusest kui ka transpordivajadusest. Kruusa müük E-R 08.00-17.00 välja arvatud talvisel perioodil.

Kellavere-Veskimäe liivakarjääris toodetakse sõelutud 64-100 kruusa . See kruus saadakse liivakarjääris sõelumise teel 64mm sõelaga. Liivakarjääri kruusa kaevandatakse vastavalt kaevandusplaanile. Kruusa hind tellijale sõltub nii kogusest kui ka transpordivajadusest. Kruusa müük E-R 08.00-17.00 välja arvatud talvisel perioodil.

Kellavere-Veskimäe liivakarjääris toodetakse purustatud 0-32 kruusa . See kruus saadakse liivakarjääris purustamise teel. Liivakarjääri purukruusa toodetakse vastavalt kaevandusplaanile. Purukruusa hind tellijale sõltub nii kogusest kui ka transpordivajadusest. Purukruusa müük E-R 08.00-17.00 välja arvatud talvisel perioodil.

Kellavere-Veskimäe liivakarjääris toodetakse killustikku 16-32. See killustik saadatakse liivakarjääris purustamise teel. Killustiku hind tellijale sõltub nii kogusest kui ka transpordivajadusest. Killustiku müük E-R 08.00-17.00 välja arvatud talvisel perioodil.